SLINGER BAG – Jak se s ním trénuje?

SLINGER BAG – Jak se s ním trénuje?

9. 8. 2021 0 Od Tenisový Test

Tréninková pomůcka Slinger Bag v sobě šikovně kombinuje tenisový bag na věci a nahrávací stroj. Jak se s ním trénuje uvidíte v tomto videu. Jedná se o nejlevnější nahrávací řešení na trhu. Navíc je velmi praktický. Je to v podstatě cestovní taška na kolečkách, do které kromě kompletní tenisové výbavy vložíte až 144 míčů. Nic víc si s sebou na kurt již neberete. O výdrž stroje se postará vysokokapacitní baterie, která vydrží stroj pohánět až 5 hodin. Touto baterií můžete přes integrovaný USB kabel nabít i váš mobilní telefon.

Slinger Bag můžete zakoupit na SportObchodu: https://bit.ly/3sa5N8T

Slinger Bag je dodáván zároveň s praktickou teleskopickou rourou na sbírání míčků. Ta je skutečně obří a pojme až 20 tenisáků. Pro natáčení bagu do strany a změny směrů v nahrávání slouží dodáváný oscilátor, nebo oscilační podložka, chcete-li. Na tuto podložku bag připevníte, propojíte kabelem se strojem a voilá – celý bag se začne pomalu natáčet z jedné strany na druhou a uvede vás do pohybu.

Slinger Bag je vhodný jak pro klubové školičky s dětmi, tak pro trénink dospělých. Přímo ideálně se jeví jako drilová pomůcka pro individuální tenisty, kteří nemají možnost sehnat parťáka na trénink. Slinger Bag vám nikdy neřekne ne. Vždy bude ochotně nahrávat tam, kam si určíte.

Slinger Bag vám umožní procvičit všechny údery od těch základních až po voleje, smeče a dokonce vám krásně podává míčky pří tréninku podání. Fantazii způsobu využití stroje se meze nekladou. Můžete jej použít i při tréninku postřehu, rychlosti a fyzičky obecně.

Plynulá regulace rychlosti nahrávání a rychlosti podávání míčků přímo na bagu pomocí otočného spínače. Minimální rychlost nahrávání je 16 km/h a maximální rychlost je 73 km/h. Dálkové ovládání zapíná bag a oscilační podložku. Překvapivá je úroveń rotace míčku, která je při maximální rychlosti extrémní a dokáže potrápit i závodní hráče na té nejvyšší úrovni. Slinger Bag si můžete před zakoupením vyzkoušet v některém z testovacích center. Určitě jej vyzkoušejte, je to zajímavá pomůcka pro hráče každého věku a úrovně.

Více o Slinger Bagu zjistíte na oficiálních stránkách Slinger.cz.